סוגי טיפול - רן ארבל אוסטאופת - מטפל בכאב

הטיפול האוסטאופתי משלב בין סוגי טיפול שונים בהתאם לפתולוגיות ואוכלוסיות שונות.

אוסטיאופתיה ויסרלית
אברי הבטן, בית החזה והאגן

ויסרלי פירושו – של האיברים הפנימיים. אוסטאופתיה ויסרלית מבוססת על אבחון וטיפול באיברים הפנימיים שנמצאים בחלל הבטן, בית החזה והאגן.

קרא עוד >>
דיקור יבש
דיקור מערבי

דיקור יבש מטפל בתסמונת כאב מיופציאלי (כאבי שרירים), בעיות אורטופדיות ופציעות. הדיקור מביא לירידה ברמת הכאב, שיפור טווחי התנועה ושיפור התפקוד הביומכני של השריר.

קרא עוד >>
אוסטאופתיה סטרוקטורלית
במערכת השלד והתנועה

אוסטאופתיה סטרוקטורלית עוסקת באבחון וטיפול במערכת השלד שריר. זו כוללת מפרקים, גידים, רצועות, סחוס, שרירים, עצבים, כלידם, כלי לימפה ועוד.

קרא עוד >>
אוסטיאופתיה קרניאלית
קרניו סקראל

הטיפול הקרניאלי נעשה ברובו דרך הגולגולת (קרניום), אולם גם על עצם הסקרום (הזנב), מכאן שמה הנוסף קרניו סקראל ואף על כל איבר אחר בגוף. הטיפול עדין במיוחד יעיל לכל הגילאים ולתינוקות וילדים בפרט.

קרא עוד >>
אוסטאופטיה לספורטאים
להתאמן ולהרגיש טוב יותר

טיפול אוסטאופתי בספורטאים מסייע בהקלה וריפוי לפציעות אקוטיות (חדשות), כרוניות (מעל 3 חודשים) ובתחזוקה שוטפת לשיפור אורך החיים, הביצועים ולמניעת פציעות חוזרות או נוספות. מומלץ ליצור קשר עם המרפאה מיד עם כל פציעה חדשה ולהגיע לתחזוקה שוטפת בתדירות קבועה.

קרא עוד >>
אוסטיאופתיה לגיל השלישי
לשיפור אורח החיים והתפקוד היומיומי

כאבים ובעיות רפואיות נפוצים יותר בגיל המבוגר. אוסטאופתיה עשויה לעזור בהפחתת כאב ומגבלות תנועה, הפחתת שימוש בתרופות, שיפור ניכר באורח החיים והפחתת ביקורים תכופים אצל הרופא.

קרא עוד >>
אוסטאופתיה לילדים
מגיבים טוב לאוסטאופתיה

הטיפול האוסטאופתי ידוע בעולם כולו כיעיל עם ילדים ונוער מתבגר. ילדים מגיבים טוב ומהר לטיפול ולרוב ניתן לסייע תוך מספר קצר של פגישות. הטיפול עדין ובטוח.

קרא עוד >>
יוגה
שיעורי יוגה ויוגה טיפולית

במסגרת הטיפול האוסטאופתי יוצעו למטופל תרגילים שונים. חלקם מעולם היוגה וחלקם מעולם הפיזיותרפיה ותרפיות נוספות. בנוסף לטיפולים ניתנים בקליניקה שיעורי יוגה פרטיים המותאמים במיוחד לצרכיו וסגנונו האישי של התלמיד/מטופל.

קרא עוד >>
שיקום אחרי פציעה
למניעת מצב כרוני

טיפול אוסטאופתי נכון הניתן בזמן עשוי למנוע את התדרדרות הבעיה, לאפשר ולזרז החלמה מוצלחת, למנוע מהבעיה להפוך כרונית ולהפחית הווצרותם של צלקות פנימיות וחיצוניות. טיפול אוסטאופתי יאפשר שימוש מופחת בתרופות ויסייע להמנע מניתוחים מיותרים.

קרא עוד >>

ההודעה שלך נשלחה, תודה.
נחזור אליך בקרוב