כאבי צוואר - רן ארבל אוסטאופת - מטפל בכאב
כאבי צוואר

כאב ממקור צווארי שכיח מאד בכל הגילאים. שימוש במסכים, בעיות יציבה, אורח חיים עמוס וסדנטרי (ישיבה על הכורסא, מול הטלויזיה, העדר תנועה ופעילות), מתח וחרדה, כל אלו עשויים לתרום להיווצרות והחרפה של כאבים מסוג זה. תסמונת מיופציאלי (כאבי שרירים/ פציה), שינויים ניוונים בעמוד השדרה, פריצות דיסק, רדיקולופתיה (לחץ בשורש העצב בין החוליות), הצרות בעמוד השדרה, דלקת ועוד נפוצים מאד באבחנה של כאבי צוואר.

כאבי צוואר וגב עשויים להיות אקוטים או כרונים, לעיתים חזקים, מטרידים ופוגעים באורח החיים והתפקוד התקין. מצבים אקוטים כמו צוואר תפוס או כאב ממקור שרירי מוכרים כמעט לכולם. במצבים כרונים ממושכים יתכנו העדרות מהעבודה, דכאון, ירידה בחשק המיני ועוד.
כאבי צוואר עשויים לגרום לכאבי ראש, הקרנות כאב נימול או חולשה בידיים, לגב העליון ולחזה.

טיפול אוסטאופתי יעיל מאד בהקלה ובמניעת כאבי צוואר


לאוסטאופת יש הכשרה מתאימה וכלים כדי לשלול דגלים אדומים (סימנים המחייבים בדיקה לשלילת פתולוגיה מסכנת), לאבחן במדויק את הבעיה, לאתר את הגורמים המנציחים אותה ולטפל בהם. כמעט תמיד ניתן לעזור, להפחית כאב ושימוש בתרופות, לשפר תפקוד וטווחי תנועה ולסייע בריפוי הבעיה. הטיפול פועל לשיפור התנועה במערכת המפרקים והשרירים תוך השפעה על מערכת הדם והעצבים ובכך חידוש החיוניות ותפקוד הרקמה.

ההודעה שלך נשלחה, תודה.
נחזור אליך בקרוב